AXEL 80x170 grafit ranzalı ev yatağı Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
AXEL'e aşık olmanız için nedenler:
- pratiktir Odanın düzenlenmesine yardımcı olan pratik ranzalı düzen.
- özgün görünümlüdür Diğerlerinden farklı, benzersiz bir yatak tasarımı.
- dayanıklıdır Çam ağacından imal edilmiştir.
- çok yönlüdür Korkuluk ve merdiven montaj tarafını seçme imkanı.
- hayal gücünü besler Çocuğunuzun tam da hayal ettiği gibi bir yatak alanı yaratılabilir.
- konforludur Doğru şilte seçimi ile rahat bir uyku imkanı sunar.
Lano Meble, çocuklarınızın çok seveceği benzersiz AXEL 80x170 grafit ranzalı yatağı tasarladı
Kardeşlerin bir arada kalacağı bir çocuk odası mı hazırlıyorsunuz? AXEL ranzalı yatak mükemmel bir seçimdir. Lano Meble olarak çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi seviyoruz; odasını erkek veya kız kardeşiyle paylaşan her küçük çocuk, kendisine ait bir üs ve sığınak olacak özel bir yatağın hayalini kurar. Ev tipi ranzalı yatak olan AXEL, her türlü iç mekana uyum sağlar ve alandan tasarruf etmenize yardımcı olur.
Grafit AXEL ranzalı yatağı tanıyın ve çocuklarınıza sağlam bir mobilya hediye edin
Her ebeveyn için en önemli konunun çocukların güvenliği olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden ürünlerimizde en yüksek kaliteyi sağlıyoruz. AXEL kardeş yatağı, çam ağacından üretilmiştir. Bu malzeme sadece ekolojik ve dayanıklı değil, aynı zamanda küçük alerjisi olanlar dahil en küçükler için tamamen güvenlidir.

AXEL 80x170 grafit ranzalı yatağın sırrını keşfedin ve çocuklarınız için en iyi şilteyi seçin
Çocuğunuzun huzurlu uykusu sadece yatağın kendisine değil, aynı zamanda seçilen uyku şiltesine de bağlıdır. Lano Meble üzerinden yatak boyutuna tam uyumlu modeller sipariş edebilirsiniz. Bu konuda size geniş bir seçenek sunuyoruz; çünkü çocuklarınız için en uygun sertlik derecesini ve dolgu tipini en iyi siz bilirsiniz. AXEL ranzalı yatak satın alırken iki farklı şilte seçebileceğinizi unutmayın.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Nihai kararınızı vermeden önce, yandaki çizimde belirtilen AXEL'in tüm boyutlarını inceleyin ➔

Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Tür | Ranza |
| Maksimum yatak kalınlığı | 80 cm |
| Model | AXEL |
| Kişi sayısı | 2 |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Renk | Antrasit |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | Sertifikalı; çocuklar için güvenli; mat |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 80x170 |
| Taşıma kapasitesi | Her bir uyku alanı için 100 kg |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Yatak uzunluğu | 178 cm |
| Çerçeve | Ürün üç paket halinde paketlenmiştir |
| Yatak genişliği | 87 cm |
| Latalı somya | Yatak Lata (Karyola latası) Montaj seti Montaj talimatı |
| Yatak yüksekliği | 192,7 cm |
| Ağırlık | 52 kg |
| Korkuluk | Teslimat kapsamına dahil Yatay Sabit |
| Merdiven | Vertikale Leiter |
| Çekmeceler | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | Evet |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 170 cm |
| Yatak (şilte) genişliği | 13 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çift katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 80x170 |
| Yatak rengi | Grafit |
| Çocuğun yaşı | Çocuk yatakları (2 ve 3 yaş) |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12182, 10458, 15414, 10773, 15430, 10416, 10538, 10571, 15425 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
