AXEL 80x190 Tarçın Ranza Ev Yatak Lano Meble
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
AXEL'e Aşık Olmanız İçin Nedenler:
- pratiktirAlanı düzenlemenize yardımcı olan pratik bir ranza düzeni.
- özgün görünümlüdürDiğer yataklardan farklı, kendine has bir tasarım.
- dayanıklıdırÇam ağacından üretilmiştir.
- size özeldirEvrensel olarak monte edilebilen (Sağ/Sol) bir merdivene sahiptir.
- hayal gücünü harekete geçirirÇocuğunuzun hayalini kurduğu yatağı tasarlayabilirsiniz.
- konforludurDoğru yatak seçimi, keyifli bir uyku sağlar.
Lano Meble'dan Tarçın Renkli AXEL 80x190 Ranza ile Çocuk Odası Alanınızı Planlayın
Kardeşlerin birlikte kalacağı bir çocuk odası dekore etmeye mi hazırlanıyorsunuz? AXEL ranza mükemmel bir seçimdir. Lano Meble olarak çocukların isteklerini karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Odasını kardeşiyle paylaşan her küçük çocuk, kendisine bir üs ve sığınak görevi görecek eşsiz bir yatağın hayalini kurar. AXEL, yani ev tarzı ranza, her türlü iç mekana uyum sağlar ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olur.
Kardeşler İçin AXEL Tarçın Ranza: Güvenlik ve Ekolojinin Birleşimi
Her ebeveyn için en önemli şeyin çocuk güvenliği olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin en yüksek kalitede olmasını sağlıyoruz. Kardeşler için AXEL yatağı, çam ağacından yapılmıştır. Bu malzeme sadece ekolojik ve dayanıklı değil, aynı zamanda küçük alerjisi olanlar dahil çocuklar için tamamen güvenlidir.

Lano Meble'ın Tarçın Renkli AXEL 80x190 Ranzası Sayesinde Çocuklarınız Mışıl Mışıl Uyuyacak
Çocuğunuzun huzurlu uykusunu sadece yatağın kendisi değil, aynı zamanda uyku yatağı da etkiler. Lano Meble'da, yatağın boyutuna uygun bir model sipariş edebilirsiniz. Bu konuda size geniş bir seçenek sunuyoruz, çünkü çocuklarınız için hangi sertlik derecesi ve dolgu türünün en iyisi olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Satın alırken AXEL ranza için iki farklı yatak seçebileceğinizi unutmayın.

Merhaba, beni daha yakından tanıyın!
Nihai kararınızı vermeden önce, aşağıdaki görselde işaretlenen AXEL boyutlarını inceleyin ➔


Lano Meble Yatak Fotoğrafları ve Renkleri Hakkında Ek Bilgi
Yatakların fotoğrafları ve renkleri gerçeğinden biraz farklılık gösterebilir. Bu durum, bilgisayarınızın veya başka bir cihazın monitör ayarlarından kaynaklanır. Gösterilen fotoğraflar yalnızca örneklendirme amaçlıdır.
Teknik veriler
| Tür | ranza |
| Çekmece yatağı genişliği | uygulanamaz |
| Model | AXEL |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 2 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | uygulanamaz |
| Renk | Tarçın |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 80x190 |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Yatak uzunluğu | 198 cm |
| Yatak genişliği | 87 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak yüksekliği | 192,7 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Ağırlık | 56 kg |
| Paketleme | ürün üç paket halinde |
| Korkuluk | sabit yatay korkuluk sete dahil |
| Merdiven | dikey merdiven |
| Çekmeceler | uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | evet |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 190 cm |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Yatak (şilte) genişliği | 80 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çift katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 80x190 |
| Yatak rengi | Tarçın |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12185, 10461, 13130, 10776, 13106, 10418, 10541, 10574, 13118 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
