AXEL 90x190 Sütlü Çikolata Ranzalı Ev Yatağı Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
AXEL'e aşık olmanız için nedenler:
- pratiktirAlanınızı düzenlemenize yardımcı olan pratik bir kat düzeni.
- orijinal görünümDiğer yataklardan farklı bir görünüm.
- dayanıklıdırÇam ağacından yapılmıştır.
- size göre uyarlandıÜniversal montajlı L/R merdivene sahiptir.
- hayal gücünü harekete geçirirÇocuğunuzun isteyeceği yatağı tasarlayabilirsiniz.
- konforludurDoğru yatak konforlu bir uyku sağlar.
Çocuklarınız için bir rüya üssü mü? Lano Möbel'den sütlü çikolata renginde AXEL 90x190 ranza
Şu anda dekorasyona hazırlanıyorsunuz çocuk odası Kardeşler nerede yaşayacak? AXEL ranza Mükemmel bir seçimdir. Lano Möbel'de çocukların dileklerini yerine getirmeyi seviyoruz ve her küçük çocuk bir yatak odasını paylaşıyor kardeşiyle Gizlice kendisi için bir üs ve sığınak görevi görecek benzersiz bir yatağın hayalini kuruyor. AXEL, yani ev tarzı ranza Her iç mekana sığar ve yerden tasarruf sağlar.
AXEL sütlü çikolata ranzanın ahşap yapısı çocuk odası için mükemmeldir
Her ebeveyn için şunu çok iyi biliyoruz en önemlisi çocuk güvenliğidir. Bu nedenle ürünlerimizin en yüksek kalitesini garanti ediyoruz. AXEL kardeş yatağı yapıldı çam ağacından. Bu malzeme sadece ekolojik ve dayanıklı değil, aynı zamanda çocuklar için kesinlikle güvenlidir, küçük alerjisi olanlar için bile.

Lano Möbel'den AXEL 90x190 ranza için bir yatak seçerek çocuklarınıza dinlendirici bir uyku çekin
Çocuğunuzun huzurlu uykusu sadece yatağın kendisinden değil, aynı zamanda uyku yatağından da etkilenir. Lano Möbel bünyesinde yatağın boyutuna göre uyarlanmış bir model sipariş ediyorsunuz. En iyisini sizin bildiğiniz için bu konuda size geniş bir seçenek bırakıyoruz: sertlik derecesi ve dolgu türü çocuklarınıza hizmet edecektir. Satın alırken şunu unutmayın: AXEL ranza, iki farklı yatak seçebilirsiniz.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Nihai seçiminizi yapmadan önce, aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan bireysel AXELA boyutlarını öğrenin ➔


Lano Möbel yataklarının fotoğrafları ve renkleri hakkında ek bilgiler
Yatakların fotoğrafları ve renkleri gerçeklikten biraz farklı olabilir. Bu, bilgisayarınızın veya başka bir cihazın monitör ayarlarından kaynaklanır. Gösterilen fotoğraflar yalnızca açıklama amaçlıdır.
Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | uygulanamaz |
| Tür | ranza |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Model | AXEL |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 2 |
| Renk | Sütlü çikolata |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | uygulanamaz |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı; tutkal; renksiz akrilik vernik |
| Boyut | 90x190 |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Masif çam ağacı; tutkal |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın. |
| Yatak uzunluğu | 198 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 192,7 cm |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Ağırlık | 59 kg |
| Paketleme | ürün üç paket halinde |
| Korkuluk | sabit yatay korkuluk sete dahil |
| Merdiven | dikey merdiven |
| Çekmeceler | uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | evet |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 190 cm |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) genişliği | 90 cm |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Çekmece yatağı uzunluğu | uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çift katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 90x190 |
| Yatak rengi | Sütlü çikolata |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12190, 10466, 13133, 10781, 13109, 10423, 10546, 10579, 13121 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
