DALIA 80x180 Sütlü Çikolata Ranza Ev Yatağı Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
DALIA'ya aşık olmanız için nedenler:
- çocuk dostudurKaplama için kullanılan cila ve boyalar sağlığa zararsızdır.
- üç çocuk için yer sunarİki katlıdır ve ek bir çekmeceli bölmeye sahiptir.
- Yaratıcılık onun göbek adıdırÇocuklar için yaratıcı oyun alanı yaratır.
- birçok düzenlemeye uyum sağlarMinimalist tasarımı işlevsellikle birleştirir.
- size özel olarak tasarlandıEvrensel olarak monte edilebilen sol/sağ merdivene sahiptir.
- Paylaşmak onun için sorun değilKolayca bağımsız yataklara ayrılabilir.
Sütlü çikolata rengindeki DALIA 80x180 ev tipi ranzayı tanıyın, başkasını fark etmeyeceksiniz bile
Evde oynamak veya bir ağaç evde saatler geçirmek en güzel çocukluk anılarımızdan biridir. Bu anları düşünerek tasarladık DALIA ev tipi ranzayı oluşturduk, şuna kadar yer sunan: üç çocuk ! Mobilyanın iki katı ve ek bir sürgülü kısmı vardır, bu da en küçükler için bile uygundur. Yeniden düzenleme zamanı geldiğinde, yatağı bağımsız birimlere ayırabilirsiniz!
Sütlü çikolata DALIA ranzayı sevmemizi sağlayan tüm özellikleri keşfedin
DALIA ev tipi ranzası için sağlam bir çerçeve tamamen toz tutmayan çam ağacından yapılmıştır, ve huş ağacı FLEX latalardan yapılmış yatak iskeleti. Mobilya güvenliğinin temel bir unsuru uygun şekilde yerleştirilmiş yüksek bariyerler (üst korkuluk dahil) ve konforlu basamaklara sahip merdivendir. Alyan vidalarla montaj yapıyı dayanıklı hale getirir ve uzun yıllar dayanmasını sağlar.

Korkuluklar ve merdivenler – DALIA ev tipi ranzanın güvenlik öğeleri
DALIA ev tipi ranzalar sadece küçük bir çocuk odasını düzenlemek için iyi bir fikir değil, aynı zamanda yaratıcı eğlence için bir yerdir. Eğlenceden bahsetmişken – oyunlar, oyuncaklar veya diğer çocuk eşyaları için yeriniz yoksa, o zaman DALIA ev tipi ranza sizin için bir çözüme sahip. Mobilyada iki geniş çekmece vardır Bu, odanın düzenli kalmasına yardımcı olur.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Son seçiminizi yapmadan önce, aşağıdaki çizimde işaretlenmiş olan DALIA'nın bireysel boyutlarını öğrenin ➔


Lano Möbel yataklarının fotoğrafları ve renkleri hakkında ek bilgiler
Yatakların fotoğrafları ve renkleri gerçeğinden biraz farklı olabilir. Bu, bilgisayarınızın veya başka bir cihazın monitör ayarlarından kaynaklanır. Gösterilen fotoğraflar yalnızca illüstrasyon amaçlıdır.
Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | 170 cm |
| Tür | yavrulu ranza |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Model | DALIA |
| Kişi sayısı | 3 |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | 8 cm |
| Renk | Sütlü çikolata |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 80x 180 |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak genişliği | 87 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 217 cm |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Ağırlık | 76 kg |
| Paketleme | ürün üç paket halinde |
| Korkuluk | sabit yatay korkuluk sete dahil |
| Merdiven | dikey merdiven |
| Çekmeceler | isteğe bağlı 2 çekmece (ayrı satılır) |
| Çekmece malzemesi | yonga levha |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | evet |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Yatak (şilte) genişliği | 80 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | 80 cm |
| Yatak tipi | Üç katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 80x180 |
| Yatak rengi | Sütlü çikolata |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13128, 10774, 13104, 10417, 10539, 10572, 13116 |
| additional Çekmeceler | 13321 |
| additional Ek yatak | 12182, 10436, 10753, 10479, 10396 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
