DANIEL 90x180 Boyasız Ahşap Yavrulu Çocuk Yatağı | Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
DANIEL'e aşık olmanız için nedenler:
- çocuğun güvenliğini önemser Uyku sırasında güvenlik için korkuluklarla donatılmıştır.
- özgünlüğüyle öne çıkar Hem erkek hem de kız çocuk odalarına uygundur.
- yıldızlara ulaşır Çok yönlülüğü ve işlevselliği nedeniyle sevilir.
- tüm hazineleri saklar Çocuk odasında düzeni sağlamak için çekmecelere sahiptir.
- misafirperverdir Ek uyku alanı, misafirler için konforlu bir seçenektir.
- konfor onun göbek adıdır Huş ağacından üretilen FLEX latalı taban, en yüksek uyku konforunu sunar.
Boyasız 90x180 DANIEL ranzası ile tanışın, çocuğunuzun yatak odasını benzersiz kılacak
DANIEL ranzası çocuğunuz için ideal bir öneridir. Bu model odaya benzersiz bir atmosfer katar, mükemmel işçiliğe sahiptir ve işlevseldir – her ayrıntıya dikkat ettik. DANIEL çift kişilik yatağımızda ikinci yatak kolayca dışarı çekilir. Bir çocuk odası böyle bir mobilyadan büyük ölçüde faydalanır. DANIEL aynı zamanda çekmeceli bir yataktır – sağlam ahşap korkuluklar bile kullandık. Bu teklif özgün görünür ve bir erkek veya kız çocuğunun yatak odasına mükemmel uyum sağlar. Birçok öğe ek olarak yapılandırılabilir. Özellikle belirtmek gerekir ki DANIEL çocuk yatağını sağlam boyasız ahşaptan ürettik. Çocuğun güvenliğini sağlayan korkuluklara sahiptir. Ayrıca oyuncakların veya sadece yastıkların, nevresimlerin ve battaniyelerin saklanabileceği çekmeceli bir yataktır. FLEX tipi esnek huş ağacı çıtaları olan bir çerçeve kullandık. Bu, çocuğunuz için en yüksek konforu garanti eder.
Boyasız 90x180 DANIEL çocuk yatağında her iki uyku şiltesini de seçme imkanı vardır
DANIEL ranzasını satın alırken her iki yatağın da oldukça esnek bir şekilde yapılandırılmasına olanak tanıyoruz. Öncelikle tipini ve boyutunu seçebilirsiniz. Bu sayede yatağı çocuğunuza mükemmel şekilde uyarlayabilirsiniz. Şilteleri uygun şekilde seçerseniz, çocuk odası mükemmel bir dinlenme yeri olacaktır. Alt ve üst için iki farklı yatak tipi seçebileceğinizi belirtmekte fayda var. Bu, mobilyanın yanından dışarı çekilen ek bir uyku alanı sunan çift kişilik bir yataktır.

Geniş çekmeceler, boyasız DANIEL yavrulu yatağın bir diğer avantajıdır
DANIEL ranzasının çok önemli özellikleri geniş konfigürasyon seçenekleri, ahşap korkuluklar ve çekmecelerdir. Bu model çocuğunuza veya çocuklarınıza mükemmel şekilde uyarlanabilir. DANIEL yavrulu çocuk yatağının ihtiyacınız olan her şeyi sunduğunu belirtmekte fayda var. Çekmecelerin varlığı, üst ve alt yatak yapılandırılabilir. Bu yüzden DANIEL ranzası bu kadar popülerdir.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Son seçimden önce, yan taraftaki çizimde işaretlenen DANIEL'in her bir boyutunu öğrenmelisiniz ➔

Lano Meble yataklarının resimleri ve renkleri hakkında ek bilgiler
Yatakların resimleri ve renkleri gerçeklikten biraz farklı olabilir. Bu durum bilgisayar veya ekran ayarlarından kaynaklanmaktadır. Gösterilen resimler sadece örneklendirme amaçlıdır.
Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | 170 cm |
| Tür | yavrulu ranza |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Model | DANIEL |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | uygulanamaz |
| Kişi sayısı | 2 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | 8 cm |
| Renk | Verniksiz ahşap |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Boyut | 90x180 |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, yarı mat vernik |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 85 cm |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Ağırlık | 45 kg |
| Paketleme | ürün üç paket halinde |
| Korkuluk | sabit yatay korkuluk sete dahil |
| Merdiven | uygulanamaz |
| Çekmeceler | isteğe bağlı 2 çekmece (ayrı satılır) |
| Çekmece malzemesi | yonga levha |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | uygulanamaz |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Yatak (şilte) genişliği | 90 cm |
| Sertifikalar | EN 1725, REACH, FSC, Güvenlik beyanı |
| Çekmece yatağı uzunluğu | 90 cm |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
