FERO 80x200 çam çocuk yatağı Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
FERO'ya aşık olmanız için nedenler:
- çok yönlü model Hem bir yatak hem de bir oyun parkıdır.
- evrensel tasarım Her odaya uyum sağlar.
- güç onun için önemlidir Uyku zemini 100 kg yük taşıyabilir.
- konfor her şeyden önce gelir Rahat bir yatakla birlikte mükemmeldir.
- size seçim şansı sunar Yataklı veya yataksız alabilirsiniz, karar sizin.
- güvenlik sağlar Sertifikalı malzemelerden üretilmiştir.
Lano Meble'den 2'si 1 arada çam yatak ve oyun parkı FERO 80x200
Çocuk yatağı mı yoksa bebek oyun parkı mı? Neden ikisinden birini seçesiniz ki? Her iki rolde de kendini kanıtlayacak, çocukla birlikte büyüyecek ve gelişimin farklı aşamalarında ona hizmet edecek tek bir mobilya satın alabilirsiniz. FERO çocuk yatağının sizi başka nelerle şaşırtacağını görün. FERO çocuk yatağı modeline baktığınızda, muhtemelen bunun bebeğinizi içinde oyun oynarken bırakıp kendi işlerinizle ilgilenebileceğiniz klasik bir bebek oyun parkı olduğunu düşünebilirsiniz. Gerçekte ise bu mobilya çok daha fazla işlevi yerine getirebilir. Rahat bir çocuk yatağı ile birleştiğinde, uyku için ideal koşulları sağlar. Parmaklıklar ve yere yakın alçak yapısı, henüz ebeveynsiz uyumaya alışmamış küçük çocuğun güvenliğini sağlar. Ön korumayı çıkarmanıza izin veren ek bir parça satın alındığında, FERO oyun parkı tipi çocuk yatağı büyük çocukların bile beklentilerini karşılayacaktır – tek yapmanız gereken yaşlarına uygun bir uyku yatağı seçmektir.
FERO 80x200 çam çocuk yatağı için birçok yatak seçeneği – seçin ve dilediğiniz gibi kombinleyin
Belki de zaten birkaç yıl daha kullanılabilecek kaliteli bir yatağınız var? Ancak kurulumdan hemen sonra kullanıma hazır olan hazır bir set de satın alabilirsiniz. Lano Meble'de size FERO çocuk yatağını yataklı veya yataksız satın alma seçeneği sunuyoruz.

Çocuğunuzun FERO oyun parkı tipi çam yatağında neşeli yaratıcılığı ve huzurlu uykusu
Lano Meble olarak, ebeveynler olarak çocuğunuzun odası için mobilya seçerken neler hissettiğinizi biliyoruz. FERO oyun parkı tipi yatak, çocuğunuzun yatak odasını düzenlemenize yardımcı olacaktır. Ona sadece uykusunda değil, oyun oynarken de eşlik edecektir. Basit ve şık korkuluklar, odanın içini benzersiz kılar ve aynı zamanda diğer mobilyalarla uyum sağlamasını kolaylaştırır. FERO oyun parkı tipi yatak, yatak odasının düzenini aniden değiştirmeye karar verseniz bile çocuğunuza eşlik etmeye devam edebilir.

Merhaba, beni daha yakından tanıyın!
Son kararınızı vermeden önce, yandaki çizimde belirtilen FERO'nun her bir ölçüsünü inceleyin ➔

Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Tür | Bebek oyun parkı |
| Maksimum yatak kalınlığı | 80 cm |
| Model | FERO |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Kişi sayısı | 1 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Renk | Çam |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | Sertifikalı; çocuklar için güvenli; mat |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 80x200 |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg |
| Yatak uzunluğu | 208 cm |
| Yatak genişliği | 87 cm |
| Çerçeve | Ürün üç paket halinde paketlenmiştir |
| Latalı somya | Yatak Lata (Karyola latası) Montaj seti Montaj talimatı |
| Yatak yüksekliği | 62 cm |
| Ağırlık | 35 kg |
| Korkuluk | Teslimat kapsamına dahil Dikey Sabit |
| Merdiven | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmeceler | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Montaj talimatı | EN 1725, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 200 cm |
| Yatak (şilte) genişliği | 13 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çocuklar için oyun parkları |
| Yatak boyutu | 80x200 |
| Yatak rengi | Çam |
| Çocuğun yaşı | Çocuk yatakları (2 ve 3 yaş) |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12186, 10462, 13131, 10777, 13107, 10419, 10542, 10575, 13119 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
