GUCIO 90x180 pembe çocuk yatağı Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
GUCIO'ya aşık olmanız için nedenler:
- sizin için değişmeyi sever Tercihlerinize göre özelleştirilebilir.
- sıradan olmayı sevmez Sıra dışı görünümüyle öne çıkar.
- gözü yükseklerdedir Yüksek korkuluklar çocuğun düşmesini engeller.
- uykunuza özen gösterir Yatağı şilte ile birlikte alabilir veya şilteyi ayrıca satın alabilirsiniz.
- bir kuş kadar renklidir Birçok renk seçeneği mevcuttur.
- çocuk odasını dönüştürür Çocuk odasında harika bir detay oluşturur.
Çocuğunuzun hayallerindeki oda? Lano Meble'den GUCIO pembe çocuk yatağı 80x200 ile bu mümkün!
Çocuk odası dekorasyonu birçok şekilde şekillendirilebilse de, odada olmazsa olmaz bir unsur vardır: fonksiyonel bir çocuk yatağı. Lano Meble'den GUCIO modelinin çocuğunuz için neden iyi bir seçim olacağını keşfedin. Bir ebeveyn olarak, ideal bir çocuk yatağının nasıl görünmesi gerektiğine dair mutlaka bir vizyonunuz vardır. GUCIO modelini beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak şekilde özgürce yapılandırabilirsiniz. Dış boyutlarını ve hatta mobilyanın alt kısmının görünümünü değiştirebilirsiniz; bu kısım geniş çekmecelerle donatılabilir (ancak zorunlu değildir). Çocuğunuzun odasındaki GUCIO yatağının nasıl görüneceği tamamen size bağlıdır.
Lano Meble'den sağlam ve estetik pembe GUCIO yatak
Mobilyalarımızın sadece sıra dışı görünümüyle büyülemekle kalmayıp, aynı zamanda çocuklar için %100 güvenli olması için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bu doğrultuda, düşmelere karşı etkili koruma sağlayan yüksek bariyerli GUCIO yatağının özel tasarımını geliştirdik. İskeletin yapıldığı malzeme olan çam ağacı, toksik olmayan boya ve cilalarla kaplandığı için çocuk için herhangi bir tehlike oluşturmaz. Yatak en çok dikkat çeken unsur olsa da, iyi bir gece uykusunun garantisi yataktır (şilte). Doğru seçilmiş bir şilte, çocuğun omurgasına destek sağlar ve böylece verimli bir dinlenme sunar. GUCIO çocuk yatağını, tercihinize bağlı olarak sete dahil bir şilte ile alabilir veya şilteyi ayrı olarak seçebilirsiniz.

Lano Meble GUCIO pembe ahşap yatak ile benzersiz bir çocuk yatak odası yaratın!
Belki de sadece bir yatağa değil, komple bir çocuk odası donanımına ihtiyacınız var. Bu durumda sektörün uzmanlarına, yani Lano Meble'ye güvenmeye değer. Mağazamızda, güzel ve fonksiyonel bir iç mekanı A'dan Z'ye dekore edebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunduk. Lano Meble çocuk mobilyası teklifinin sizi nelerle şaşırtacağını kontrol edin.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Son seçiminizi yapmadan önce, yandaki çizimde işaretlenen GUCIO'nun her bir boyutunu inceleyin ➔

Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Tür | Tek kişilik yatak |
| Maksimum yatak kalınlığı | 90 cm |
| Model | GUCIO |
| Kişi sayısı | 1 |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Renk | Pembe |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | Sertifikalı; çocuklar için güvenli; mat |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 90x180 |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | Ürün üç paket halinde paketlenmiştir |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | Yatak Lata (Karyola latası) Montaj seti Montaj talimatı |
| Yatak yüksekliği | 75 cm |
| Ağırlık | 41 kg |
| Korkuluk | Teslimat kapsamına dahil Dikey Çıkarılabilir |
| Merdiven | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmeceler | İsteğe bağlı lub Seçime bağlı 2 Schubladen (Separat erhältlich) |
| Çekmece malzemesi | Yonga levha |
| Yerden yükseklik artışı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Montaj talimatı | EN 1725, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Yatak (şilte) genişliği | 13 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yatak tipi | Zemin katta tek kişilik yatak odaları |
| Yatak boyutu | 90x180 |
| Yatak rengi | Pembe |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12189, 10465, 13132, 10780, 13108, 10422, 10545, 10578, 13120 |
| additional Çekmeceler | 13322 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
