GUCIO 90x190 Çam Çocuk Yatağı Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
GUCIO'ya aşık olmanız için nedenler:
- sizin için değişmeyi sever Tercihlerinize göre uyarlanabilir.
- sıradan olmayı sevmez Sıra dışı tasarımıyla öne çıkar.
- yüksekleri hedefler Yüksek korkuluklar çocuğu düşmelere karşı korur.
- uykunuzu düşünür Yatakla birlikte veya ayrı olarak satın alabilirsiniz.
- bir kuş kadar renklidir Birçok renk seçeneği mevcuttur.
- çocuk odasını dönüştürür Çocuk odasında harika bir detay oluşturur.
Lano Meble'den GUCIO 90x180 beyaz çocuk yatağına güvenin ve çocuğunuzun hayalindeki odayı yaratın
Bir çocuk odası dekorasyonu birçok şekilde şekillendirilebilse de, odada bir temel unsur eksik olamaz: fonksiyonel bir çocuk yatağı. Lano Meble'den GUCIO modelinin çocuğunuz için neden harika bir seçim olacağını keşfedin. Bir ebeveyn olarak, ideal bir çocuk yatağının nasıl görünmesi gerektiğine dair mutlaka bir vizyonunuz vardır. GUCIO modeli, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak şekilde serbestçe yapılandırılabilir. Dış boyutlarını ve hatta mobilyanın alt kısmının görünümünü değiştirebilirsiniz; bu kısım geniş çekmecelerle donatılabilir (veya donatılmayabilir). Çocuğunuzun odasındaki GUCIO yatağın nasıl görüneceği tamamen size bağlıdır.
Tek bir GUCIO beyaz çocuk yatağı, birçok kullanım alanı
Mobilyalarımızın sadece sıra dışı görünümüyle büyülemekle kalmayıp, aynı zamanda çocuklar için %100 güvenli olması için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bu doğrultuda, düşmelere karşı etkili koruma sağlayan yüksek bariyerli GUCIO yatağın özel yapısını geliştirdik. Çocuğunuz için yatağın çerçevesinin yapıldığı malzeme de bir risk oluşturmaz; bu malzeme toksik olmayan boya ve verniklerle kaplanmış çam ağacıdır. Yatak dikkatleri üzerine çekse de, iyi bir gece uykusunun garantisi yataktır. Doğru seçilmiş bir yatak, çocuğun omurgasına destek sağlar ve böylece verimli bir dinlenme sunar. GUCIO çocuk yatağını set olarak dahil edilen yatakla birlikte veya tercihinize göre ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz çocuk yatağı GUCIO – Seçici olanlar için ideal bir tercih
Belki sadece bir yatağa değil, komple bir çocuk odası donanımına ihtiyacınız var. Bu durumda, sektörün uzmanı olan Lano Meble'ye güvenmeye değer. Mağazamızda, A'dan Z'ye güzel ve fonksiyonel bir iç mekan düzenleyebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi topladık. Lano Meble çocuk mobilyası teklifinin sizi nelerle şaşırtacağını kontrol edin.

Merhaba, beni yakından tanıyın!
Son kararınızı vermeden önce, yandaki çizimde belirtilen GUCIO'nun her bir boyutunu inceleyin ➔

Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Tür | Tek kişilik yatak |
| Model | GUCIO |
| Maksimum yatak kalınlığı | 90 cm |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Kişi sayısı | 1 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Renk | Çam |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | Sertifikalı; çocuklar için güvenli; mat |
| Boyut | 90x190 |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg |
| Yatak uzunluğu | 198 cm |
| Çerçeve | Ürün üç paket halinde paketlenmiştir |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | Yatak Lata (Karyola latası) Montaj seti Montaj talimatı |
| Yatak yüksekliği | 75 cm |
| Ağırlık | 44 kg |
| Korkuluk | Teslimat kapsamına dahil Dikey Çıkarılabilir |
| Merdiven | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmeceler | İsteğe bağlı lub Seçime bağlı 2 Schubladen (Separat erhältlich) |
| Çekmece malzemesi | Yonga levha |
| Yerden yükseklik artışı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 190 cm |
| Montaj talimatı | EN 1725, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) genişliği | 13 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yatak tipi | Zemin katta tek kişilik yatak odaları |
| Yatak boyutu | 90x190 |
| Yatak rengi | Çam |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12190, 10466, 13133, 10781, 13109, 10423, 10546, 10579, 13121 |
| additional Çekmeceler | 13322 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
