IGNAŚ 90x200 Koyu Çikolata Ranza Lano
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
IGNAŚ ranzasına aşık olmanız için nedenler:
- paylaşmayı severBir odayı paylaşan kardeşler için mükemmel bir çözüm.
- her yere sığarMinimalist tasarım çeşitli iç mekanlara uyum sağlar.
- detaylara önem verirDetaylara özen gösterilerek üretildi.
- içine her şeyi saklayabilirsinizDepolama için çekmecelerle donatılabilir.
- size özelEvrensel olarak monte edilebilen Sol/Sağ merdivene sahiptir.
- 2'si 1 aradaİki bağımsız yatağa dönüştürülebilir.
Minimalist tarzda koyu çikolata rengi IGNAŚ 90x200 ranza
Evde bir odayı paylaşan kardeşleriniz varsa, eminiz ki onlar IGNAŚ ranzası kurmayı hayal ediyorlardır. Minimalist tasarım, konforlu merdiven ve korkuluklar her iki yatakta da bulunması, onu daha küçük çocukların bile uyuyabileceği bir mobilya haline getiriyor. Bizim IGNAŚ ranzamız, en ince ayrıntısına kadar titizlikle yaratılmıştır. Yuvarlatılmış kenarlar çocuklarınızın en hareketli oyunlar sırasında bile yaralanmamasını sağlar. Hem üst hem de alt yatak şununla donatılmıştır: ahşap bariyer, bu da küçükleri uyurken yanlışlıkla yataktan düşmekten korur.
Koyu çikolata rengi IGNAŚ ranza, çocuğunuzun odasında düzen sağlar
Depolama alanı hiçbir zaman yeterli gelmez. Biz de böyle düşünüyoruz, bu yüzden yataklarımız sadece şık ve sağlam değil, aynı zamanda pratiktir. Sipariş vererek IGNAŚ ranzası, stile ve karaktere uygun çekmeceler seçebilirsiniz. Genişliği ve yüksekliği sayesinde çocuklarınızın yedek nevresimlerini orada kolayca saklayabilirsiniz. Çekmeceler tekerleklerle donatılmıştır, bu da yatakların altından çıkarılmasını büyük ölçüde kolaylaştırır ve minimalist kulp çekmecelere zarafet katar. Lano IGNAŚ ranzası, aynı zamanda daha küçük çocukların ihtiyaçlarına da uyarlanmıştır. Yatağın her iki kısmı da şununla donatılmıştır: ahşap bariyer Böylece uykusunda hareketli olan küçükler bile güvendedir. Ancak hepsi bu kadar değil; çocuklarınız büyüdüğünde, alt kısımdaki bariyeri hızlıca çıkarabilirsiniz, bu da giriş ve çıkışı kolaylaştırır.

IGNAŚ ranzada benzersiz çözümler, koyu çikolata
Çocukların farklı hayalleri vardır ve siz ebeveynler olarak kesinlikle hepsini gerçekleştirmeye çalışırsınız. Muhtemelen hayal etmeyen çocuk yoktur bir ranza, örneğin IGNAŚ çocuk yatağı. Ancak hayaller değişir ve merdiveni söktükten sonra yatakları her zaman hızlı ve kolay bir şekilde ayırıp iki bağımsız uyku alanı oluşturabileceğiniz için mutlu olacaksınız.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Son kararınızı vermeden önce, aşağıdaki görselde işaretlenen IGNAŚ boyutlarına göz atın ➔

IGNAŚ ranzasını keşfedin

Lano yataklarının fotoğrafları ve renkleri hakkında ek bilgiler
Yatakların fotoğrafları ve renkleri gerçeklikten biraz farklı olabilir. Bu, bilgisayarınızın veya başka bir cihazın monitör ayarlarından kaynaklanır. Gösterilen fotoğraflar sadece görselleştirme amaçlıdır.
Lano ranzalarında ek boşluk – çocuğunuzun özgürlüğü ve güvenliği için daha fazla alan
Şu bağlamda: çocuk yatakları, özellikle ranzalar, ek mesafe şunlar arasındaki mesafeyi ifade eder: alt ve üst uyku alanı. Bu, alt katta uyuyan bir çocuk için yeterli alan sağlamak adına anahtar bir unsurdur. İdeal ranzalardaki boşluk çocuğun başının üzerinde yeterli alan kalmasını sağlar, bu da konforu artırır ve ayağa kalkarken çarpma riskini azaltır. Yüksek yataklarda ek boşluk yatağın altındaki alanı genişletir; bu alan genellikle depolama için kullanılır veya temizlik erişimini kolaylaştırır. Her iki durumda da ek zemin boşluğu konfor, işlevsellik ve güvenliğin anahtarıdır.
Teknik veriler
| Tür | ranza |
| Çekmece yatağı genişliği | uygulanamaz |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Model | IGNAŚ |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 2 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | uygulanamaz |
| Renk | Bitter çikolata |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 90x200 |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Yatak uzunluğu | 208 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 164 cm |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Ağırlık | 74 kg |
| Paketleme | ürün üç paket halinde |
| Korkuluk | çıkarılabilir dikey korkuluk sete dahil |
| Merdiven | dikey merdiven |
| Çekmeceler | isteğe bağlı 2 çekmece (ayrı satılır) |
| Çekmece malzemesi | yonga levha |
| Yerden yükseklik artışı | opsiyonel |
| İkiye ayrılabilme özelliği | evet |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 200 cm |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Yatak (şilte) genişliği | 90 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çift katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 90x200 |
| Yatak rengi | Bitter çikolata |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13134, 10782, 13110, 3763, 10547, 10580, 13122 |
| additional Yerden yükseklik 22 cm | 13309 |
| additional Çekmeceler | 13322 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
