KEVIN 80x180 Tarçın Ranza Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
KEVIN'e aşık olmanız için nedenler:
- dinlendirici bir uyku sağlarDinlendirici bir uyku sağlayan kanıtlanmış bir çözümdür.
- Önce güvenlikÇocuğu koruyan güvenli bir bariyerle donatılmıştır.
- her yere uyarEvrensel olarak kullanılabilir ve farklı oda boyutlarına uyarlanabilir.
- şaşırtmayı severRahatlık ve konforu zarif ve klasik bir tasarımla birleştirir.
- sağlamdırÇocuğun geleceğine yapılan bir yatırımdır.
- size özelEvrensel olarak monte edilebilen bir L/R merdivene sahiptir.
Küçük veya büyük odalar için mükemmel – Tarçın Ranza KEVIN 80x180
Şunun için kanıtlanmış yöntemler: Çocukların iyi ve huzurlu uykusu ? İlginç bir uyku öncesi masalı, bir bardak süt ve tabii ki KEVIN Ranza , üreticisi: Lano Mobilya. Ürünümüz bebeğinizin isteyerek uykuya dalmasını sağlar. Ayrıca çocuğunuzun uykusu derinleşecek, sabahları dinlenmiş ve yeni maceralara hazır bir şekilde uyanacaktır. Beklemeyin ve çocukların ve ebeveynlerin neden bizim KEVIN ranzamızı sevdiklerini keşfedin. En yüksek kaliteyi güvenli bariyerler şeklinde sağlamaya odaklandık. Bu sayede KEVIN ranzamız çocuğunuz enerjik ve hareketli olsa bile mükemmel çalışır. Şunu belirtmekte fayda var ki, KEVIN ranzamız evrenseldir. Bu, bariyer ve merdivenlerden bağımsız olarak, her türlü çocuk odasına uyum sağlar anlamına gelir.
Ebeveynler için kullanışlılık, çocuk için konfor – tarçın KEVIN ranza
Şöyle düşünüyorsunuz: Görünüş pahasına da olsa çocuğuma en iyi yatağı alacağım. Artık çocuk odası için özel tasarım mobilyalardan vazgeçmenize gerek yok. Bizim KEVIN ranzamız bu rahatlık, konfor ve güvenliği birleştirir. Bunları klasik bir çerçevede buluşturduk. Küçüğünüzün yeterince uyumasını istiyorsunuz. Bu tamamen anlaşılabilir bir durum ve biz Lano Mobilya olarak size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir çocuk yatağı uykusunu nasıl etkileyebilir? Eğer yürümeye başlayan çocuk kendi çocuk odasında, uyuduğu KEVIN ranzasında kendini rahat hissederse – ertesi akşam oraya geri dönme olasılığı daha yüksektir. Ya siz? Kendinize vakit ayırabileceksiniz.

Tarçın rengi KEVIN 80x180 ranza 21. yüzyıl için bir çözümdür
Şuradaki tüm çevreyle ilgilenmeye değer: çocuk odası. Eski oyuncaklardan kurtulun ve her şeyden önce bizim KEVIN ranzamıza yatırım yapmayı düşünün. Bebeğiniz burada sadece daha hızlı uykuya dalmakla kalmayacak, aynı zamanda kendini güvende ve bakılmış hissedecektir. Bebeğinizin derin uykusu, sabahları zindelik garantisi olarak adlandırılır.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Kesin kararınızı vermeden önce, aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan KEVIN'in bireysel boyutlarını okuyun ➔


Lano Mobilya yataklarının fotoğrafları ve renkleri hakkında ek bilgiler
Yatakların fotoğrafları ve renkleri gerçeklikten biraz farklı olabilir. Bu, bilgisayarınızın veya başka bir cihazın monitör ayarlarından kaynaklanır. Gösterilen fotoğraflar yalnızca örneklendirme amaçlıdır.
Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | uygulanamaz |
| Tür | ranza |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Model | KEVIN |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 2 |
| Renk | Tarçın |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | uygulanamaz |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Boyut | 80x 180 |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak genişliği | 87 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 130 cm |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Ağırlık | 45 kg |
| Paketleme | ürün üç paket halinde |
| Korkuluk | uygulanamaz |
| Merdiven | eğik merdiven |
| Çekmeceler | uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | evet |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) genişliği | 80 cm |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Çekmece yatağı uzunluğu | uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çift katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 80x180 |
| Yatak rengi | Tarçın |
| Çocuğun yaşı | Okul öncesi çocuklar (4-6 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13128, 10774, 13104, 10417, 10539, 10572, 13116 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
