Lano Möbel SENSO 90x180 Koyu Çikolata Açılabilir Çift Kişilik Yatak
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
SENSO'ya aşık olmanız için nedenler:
- az yer kaplarKardeş odası için mükemmel bir çözümdür.
- eğlenmeyi severBoş vakit geçirmek ve eğlenmek için mükemmel bir yerdir.
- çok şey sunarFarklı yüksekliklerde iki yatakla donatılmıştır.
- güvenliğe önem verirGüvenlik bariyerinin varlığı çocukların güvenliğini sağlar.
- dayanıklıdırHuş ağacından yapılmış dayanıklı FLEX çıtası yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
- toplanmayı sever2 adet geniş çekmece ile donatılabilir.
İki yatağı tek bir yatakla değiştirin – Lano Möbel'den koyu çikolata renginde SENSO 90x200 açılabilir yatak
SENSO ahşaptan yapılmıştır açılabilir yatak, şunun içindir: kardeş odası için tasarlanmıştır. Az yer kaplar, bu yüzden şunun için harikadır: küçük odalarda. Sade yapısı ve tasarımı ile öne çıkar, bu da onu görsel olarak evrensel kılar – her iç mekan stiline uyum sağlar. SENSO açılabilir yatak şuna sahiptir: açılabilir platform, bu da onu şunun için mükemmel bir yer yapar: gün boyunca boş vakit geçirmek. Geceleri ise şuna dönüşür: gece bölgesi iki yataklı farklı yüksekliklerde. Şunun paylaştığı odaya özeldir: iki kardeş. Sayesinde güvenlik bariyeri onu şurada da kullanabilirsiniz: daha küçük çocuklarla.
Yüksek kaliteli çam ağacından üretilmiş koyu çikolata renginde SENSO açılabilir yatak
çam ağacından yapılmıştır, bu da onu SENSO yatağını yapar dayanıklı ve uzun ömürlü. Bu nedenle uzun vadeli bir yatırımdır, başlangıçta şunlar olabilir: çocuklar için yatak, ve daha sonra gençler için. İskelet yatak altına yapılmış Bütün yapıyı yüke dayanıklı kılan huş ağacı FLEX çıtasından üretilmiştir. SENSO açılabilir yatak iki tanesine iyi bir alternatiftir: odadaki ayrı yataklar, onlar için yerin olmadığı yerlerde. Standart modellerle aynı miktarda yer kaplar: tek kişilik modeller. İsteğe bağlı olarak şunlarla donatılabilir: geniş çekmeceler saklama için, örneğin nevresim, oyuncak veya kıyafet.

Çocuklarınıza uygun uyku yataklarını vererek koyu çikolata rengindeki SENSO 90x200 yatağı onlara göre uyarlayın
Nihai görünüm size kalmış SENSO kardeş yatakları. Şuna karar verebilirsiniz: yatak tipi çocukların bireysel ihtiyaç ve tercihlerine bağlı olarak. İki yatağın her biri farklı olabilir. Sipariş verirken çekmeceli veya çekmecesiz seçeneği de seçebilirsiniz.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Nihai seçiminizi yapmadan önce, aşağıdaki resimde işaretlenen bireysel SENSO boyutlarını tanıyın ➔

Açılabilir çift kişilik SENSO yatağını keşfedin
Açılabilir çift kişilik SENSO yatağını keşfedin
Lano Möbel yataklarının fotoğrafları ve renkleri hakkında ek bilgiler
Yatakların fotoğrafları ve renkleri gerçeğinden biraz farklı olabilir. Bu, bilgisayarınızın veya başka bir cihazın monitör ayarlarından kaynaklanır. Gösterilen fotoğraflar sadece örnekleme amaçlıdır.
Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | 170 cm |
| Tür | yavrulu ranza |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Model | SENSO |
| Kişi sayısı | 2 |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | uygulanamaz |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | 8 cm |
| Renk | Bitter çikolata |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Masif çam ağacı Tutkal |
| Boyut | 90x180 |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 77,5 cm |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Ağırlık | 64 kg |
| Paketleme | ürün üç paket halinde |
| Korkuluk | sabit yatay korkuluk sete dahil |
| Merdiven | uygulanamaz |
| Çekmeceler | isteğe bağlı 2 çekmece (ayrı satılır) |
| Çekmece malzemesi | yonga levha |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | uygulanamaz |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Montaj talimatı | EN 1725, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Yatak (şilte) genişliği | 90 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | 90 cm |
| Yatak tipi | Alçak çift kişilik yataklar |
| Yatak boyutu | 90x180 |
| Yatak rengi | Bitter çikolata |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12189, 10465, 13132, 10780, 13108, 10422, 10545, 10578, 13120 |
| additional Çekmeceler | 13322 |
| additional Ek yatak | 12188, 10442, 10761, 10485, 10402 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
