LAURA 90x180 pembe ranza loft yatak Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
LAURA'ya aşık olmanız için nedenler:
- tasarrufa değer verir Çocuk odasında yer tasarrufu yapmanızı sağlar.
- çocuğunuzu korur Kenarları yüksek, parmaklıklı bir bariyerle donatılmıştır.
- yıllarca dayanır Uzun yıllar boyunca sağlamlık ve dayanıklılık garanti eder.
- sağlık onun için önemlidir Çocuk sağlığı için güvenli, toksik olmayan bir kaplama ile boyanmıştır.
- yaratıcıdır Loft yatak tasarımı, altındaki alanın yaratıcı bir şekilde kullanılmasına olanak tanır.
- dengeyi garanti eder Rahat ve dengeli basamaklara sahip bir merdivenle donatılmıştır.
LAURA 90x180 pembe çocuk yatağının altındaki alan – yaratıcılığınızı uyandırın
LAURA tek kişilik ranza, çocuk odası dekorasyonunu zenginleştirecek sıra dışı bir çözümdür. Çocukların sevdiği tasarımı, bu mobilyanın tek avantajı değildir. Onu daha yakından tanıyın! Loft yatak (asma kat yatak), büyük miktarda yer tasarrufu sağlayan bir çözümdür, bu nedenle küçük metrekareli çocuk odaları için mükemmeldir. Alt kısmı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz – altına bir çalışma masası koyabilir, rahat bir koltuk veya kanepe yerleştirebilir, hatta ayak altında dolaşan tüm oyuncaklar için bir saklama köşesi oluşturabilirsiniz. Çocuk yatağının kenarları, yüksekten düşmeyi engelleyen yüksek bir parmaklıklı bariyer ile bitirilmiştir. Güvenli bir şekilde yukarı çıkmak için ise konforlu ve dengeli basamaklara sahip ergonomik bir merdiven görev yapar.
Pembe LAURA loft yatak, çocuğunuzu hayaller diyarına taşıyacak!
Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun iyiliğini önemsersiniz, bu nedenle LAURA çocuk yatağının kullanımının onun için tamamen güvenli olup olmadığını bilmek istersiniz. Yapımında FSC sertifikalı çam ağacı kullanılmış olup, yüzeyi genç kullanıcının sağlığını tehdit etmeyen, toksik olmayan bir kaplama ile korunmuştur.

Pembe LAURA 90x180 ranza yatağı, uygun bir çocuk yatağı ile eşleşmeyi sever
LAURA tek kişilik loft çocuk yatağını tamamlamak için bir yatağa (şilteye) ihtiyacınız olacak. Bunu Lano Meble mağazasının ürün yelpazesinde – bu iskelete mükemmel şekilde uyan boyutta bulabilirsiniz. Önerilerimize göz atın ve ihtiyacınız olan uyku yatağını bulun – lateks, sünger, paket yaylı veya hindistan cevizi lifli.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Son seçiminizi yapmadan önce, yandaki çizimde belirtilen LAURA'nın her bir ölçüsünü inceleyin ➔

Dengeyi artırmak için, loft tipi yatakların duvara sabitlenmesini öneririz.
Teknik veriler
| Tür | Yüksek karyola lub Ranza tipi yatak |
| Çekmece yatağı genişliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Maksimum yatak kalınlığı | 90 cm |
| Model | LAURA |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Kişi sayısı | 1 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Renk | Pembe |
| Kaplama | Sertifikalı; çocuklar için güvenli; mat |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 90x180 |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | Ürün üç paket halinde paketlenmiştir |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | Yatak Lata (Karyola latası) Montaj seti Montaj talimatı |
| Yatak yüksekliği | 178 cm |
| Ağırlık | 49 kg |
| Korkuluk | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Merdiven | Vertikale Leiter |
| Çekmeceler | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Yatak (şilte) genişliği | 13 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yatak tipi | Asma kat yatakları |
| Yatak boyutu | 90x180 |
| Yatak rengi | Pembe |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12189, 10465, 13132, 10780, 13108, 10422, 10545, 10578, 13120 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
