MINI 80x180 Çam Ranza Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
MINI'ye Aşık Olmanız İçin Nedenler:
- kardeşler için ideal İki çocuk için konforlu bir uyku alanı sunar.
- düzene değer verir İki katlı tasarımı sayesinde değerli alandan tasarruf etmenizi sağlar.
- doğayı sever Doğal ve sağlam ham maddelere dayanır.
- detaycıdır Detaylara özen gösterilerek titizlikle üretilmiştir.
- güvenliğe önem verir Yuvarlatılmış kenarlara, ahşap bariyerlere ve bir merdivene sahiptir.
- her yere uyum sağlar Odanın belirli düzenine göre ayarlanabilir.
MINI 80x180 Çam Ranza – Kız ve Erkek Çocuklar İçin İdeal
Oyun, eğlence ve öğrenme ile geçen yorucu bir günün ardından çocuklarınız kuşkusuz rahat bir yerde konforlu bir dinlenmeyi hak ediyor. MINI ranza seçerek onlara bunu şimdiden sağlayabilirsiniz. Bu çözüm, size büyük miktarda yer tasarrufu sağlar. Bu mobilyanın evrensel tasarımı sayesinde onu çocuk odasının diğer mobilyalarıyla kolayca eşleştirebilirsiniz. Çocuklar bütün gece yan yana olduklarında kendilerini daha da güvende hissedecekler. Sadece ikisinin birlikte vakit geçirmesi bağlarını daha da güçlendirecek ve ortak ilgi alanlarını etkileyecektir. Ayrıca kimin yatağının daha iyi olduğu konusunda asla kavga çıkmayacaktır.
Yıllarca Dayanıklılık ve Sağlamlık Garantisi – MINI Çam Ranza
MINI ranzanın en büyüleyici yanı, doğal ve sağlam malzemeden üretilmiş olmasıdır. Bu, yapının sağlamlığını garanti eder. Ancak bu mobilyanın avantajları bununla sınırlı değildir. Çocuklarınız için %100 güvenlidir. Her şeyden önce, yatağa güvenli bir şekilde çıkıp inmeyi sağlayan mükemmel profilli merdivenlere sahiptir. Ayrıca MINI ranza, ciltte çizilme riskini önleyen yuvarlatılmış kenarlara sahiptir. Pastanın üzerindeki krema ise, en hareketli çocukların bile yataktan düşmesini engelleyen ahşap güvenlik bariyerleridir.

Çocuklar İçin MINI Çam Ranza, Her Küçük Çocuğun Hayalidir
MINI ranza, en gençlerin deneyimleri ve gözlemlerine dayanarak geliştirilmiş bir mobilyadır. Bu sayede son derece konforlu, güvenli ve aynı zamanda stiliyle birçok dekorasyona uyum sağlayan bir çözüm yaratmayı başardık. Merdivenin montaj yönünün seçilebilmesi, MINI ranzayı çocuk odasının boyutu ve şekli ne olursa olsun mükemmel bir seçim haline getirir. Beklemeyin, şimdiden Lano Meble'nin memnun müşterileri arasına katılabilirsiniz. Evde iki çocuk olması kesinlikle büyük bir sevinç! Ancak böyle bir durumda, her zaman alandan tasarruf sağlayacak fonksiyonel çözümler düşünmelisiniz. MINI ranza bu beklentileri fazlasıyla karşılar! Böyle bir mobilya, her küçük çocuğun hayalidir. Sizi başka nelerle şaşırtacağını kendiniz görün. MINI ranzanın yapısı, oldukça sağlam bir malzeme olan çam ağacından oluşmaktadır. Bu çözüm, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin her küçük çocuğun beğenisini kazanacaktır. Yatağın mükemmel oranları ve titiz işçiliği, iki çocuk için konforlu, huzurlu ve derin bir uykuyu garanti eder.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Son seçiminizi yapmadan önce, yandaki çizimde belirtilen MINI'nin her bir ölçüsünü inceleyin ➔

Teknik veriler
| Tür | Ranza |
| Çekmece yatağı genişliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Maksimum yatak kalınlığı | 80 cm |
| Model | MINI |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 2 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Renk | Çam |
| Kaplama | Sertifikalı; çocuklar için güvenli; mat |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 80x180 |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | Her bir uyku alanı için 100 kg |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | Ürün üç paket halinde paketlenmiştir |
| Yatak genişliği | 87 cm |
| Latalı somya | Yatak Lata (Karyola latası) Montaj seti Montaj talimatı |
| Yatak yüksekliği | 135,5 cm |
| Ağırlık | 52 kg |
| Korkuluk | Teslimat kapsamına dahil Dikey Sabit/Çıkarılabilir |
| Merdiven | Vertikale Leiter |
| Çekmeceler | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | İsteğe bağlı lub Seçime bağlı |
| İkiye ayrılabilme özelliği | Evet |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Yatak (şilte) genişliği | 13 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çift katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 80x180 |
| Yatak rengi | Çam |
| Çocuğun yaşı | Okul öncesi çocuklar (4-6 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13128, 10774, 13104, 10417, 10539, 10572, 13116 |
| additional Yerden yükseklik 22 cm | 13309 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
