OLIWIA 90x200 Beyaz Ranza Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
OLIWIA'ya aşık olmanız için nedenler:
- herkes içindir Üç çocuğa kadar kapasite sunar.
- her şeyi düşünür Güvenlik ve konfor sağlar.
- yer kazandırır Çocuk odasında fazla yer kaplamaz.
- özgündür Tasarımcı görünümü ile pratikliği birleştirir.
- dayanıklıdır Uzun ömürlülük ve denge sağlar.
- herkes onu sevecek Tüm aile için çok yönlü bir mobilyadır.
Beyaz ranza OLIWIA 90x200 – mevcut tüm özellikleri keşfedin
Bir çocuk odasını paylaşan üç çocuğunuz mu var? Pratik çözümler mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, aradığınız şey bizde. OLIWIA ranza modelimiz, iki farklı çözümü birleştirerek üç çocuğu aynı anda ağırlar. Kardeşler için OLIWIA yatağı, alt kısmında gizli, çekmeceli ve bağımsız bir üçüncü yatağa sahip bir ranzadır. OLIWIA ranzamızı tercih ederek, güvenlik bariyerlerinin montaj şekline ve yatak tipi gibi önemli bir parametreye siz karar verirsiniz. Bu kişiselleştirme sayesinde, OLIWIA ranzayı sadece çocuklarınızın yaşına değil, aynı zamanda ihtiyaçlarına ve fiziksel özelliklerine de kolayca uyarlayabilirsiniz.
Beyaz ranza OLIWIA yıl boyu konfor sağlar
Kardeşlerin paylaştığı çocuk odalarında her santimetre önemlidir. Üç bağımsız yatak koymak, oyun veya ders çalışmak için gerekli alanı önemli ölçüde kısıtlayabilir. OLIWIA kardeş yatağı, tasarımcı ve aynı zamanda pratik bir mobilyadır; tek bir yatak kadar yer kaplarken üç çocuk için uyku alanı sunar. OLIWIA kardeş yatağımızın nasıl görüneceği size ve çocuklarınıza bağlıdır. İhtiyaca göre alt çekmeceli kısım ranzanın altına saklanabilir veya çocuk odasının başka bir bölümünde bağımsız olarak durabilir. Ayrıca çıkarılabilir bariyerleri tercih ettiğinizde, OLIWIA ranza çocuklarınız gençlik yıllarına gelene kadar onlara hizmet edecektir.

Ebeveynler için pratiklik, çocuklar için büyük eğlence – beyaz ranza OLIWIA
OLIWIA ranzamız sadece üç kardeşin yaşadığı bir odada değil, iki erkek veya kız kardeşin yaşadığı bir odada da mükemmel bir performans sergiler. Peki ya üçüncü yatak? Çocuklarınız arkadaşatlarını yatıya davet etmeyi seviyorsa veya büyükanne ve büyükbaba torunlarını ziyarete gelip biraz daha uzun kalmak isterlerse bu harika bir çözümdür.

Merhaba, beni yakından tanı!
Son kararınızı vermeden önce, yan taraftaki çizimde belirtilen OLIWIA'nın her bir ölçüsünü inceleyin ➔

Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | 90 cm |
| Tür | Yavrulu ranzat |
| Maksimum yatak kalınlığı | 90 cm |
| Model | OLIWIA |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 3 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | 13 cm |
| Renk | Beyaz |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | Sertifikalı; çocuklar için güvenli; mat |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 90x200 |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | Her bir uyku alanı için 100 kg |
| Yatak uzunluğu | 208 cm |
| Çerçeve | Ürün üç paket halinde paketlenmiştir |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | Yatak Lata (Karyola latası) Montaj seti Montaj talimatı |
| Yatak yüksekliği | 171 cm |
| Ağırlık | 84 kg |
| Korkuluk | Teslimat kapsamına dahil Dikey Sabit/Çıkarılabilir |
| Merdiven | Vertikale Leiter |
| Çekmeceler | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | İsteğe bağlı lub Seçime bağlı |
| İkiye ayrılabilme özelliği | Evet |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 200 cm |
| Yatak (şilte) genişliği | 13 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | 190 cm |
| Yatak tipi | Üç katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 90x200 |
| Yatak rengi | Beyaz |
| Çocuğun yaşı | Okul çağındaki çocuklar (7-12 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13134, 10782, 13110, 3763, 10547, 10580, 13122 |
| additional Anne yanı yatağı bariyeri | 13314, 13316 |
| additional Standart yerine çıkarılabilir bariyer | 15367 |
| additional Yerden yükseklik 22 cm | 13309 |
| additional Ek yatak | 12190, 10466, 13133, 10781, 13109, 10423, 10546, 10579, 13121 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
