PLAY 80x180 kül rengi kaydıraklı ranza Lano Meble
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
PLAY'e aşık olmanız için nedenler:
- eğlenceyi sever Bu yüzden bir kaydırak burada eksik olamazdı.
- küçük çocuklar için ideal Alçak alt uyku seviyesi sayesinde.
- benzersiz görünür İşlevsellik ve eğlencenin sıra dışı bir kombinasyonunu yaratır.
- ekolojiyi sever Sertifikalı ve güvenli malzemelerden üretilmiştir.
- masalsı anılar yaratır Çocuklar anılar biriktirebilir ve unutulmaz anlar yaşayabilirler.
- aktiviteyi sever Yağmurlu günlerde bile çocuklar aktif olarak vakit geçirebilir.
Lano'dan 80x180 kül rengi PLAY ranza ile çocuk odasını büyülü bir alana dönüştürün
PLAY ranza, benzersiz görünümüyle dikkat çeker ve odaya karakter katar – bu, ek kaydıraklı bir ev yatağıdır. Aynı zamanda mükemmel konfor ve işlevsellik sağlar. Kendi masalsı köşelerinin tadını çıkarmak isteyen kardeşler için mükemmel bir seçimdir. Alanı harika bir şekilde organize eder ve çocuklarınız için hayallerindeki odayı tasarlamanıza olanak tanır. PLAY ranza başka ne ile öne çıkar? Size altı güzel yatak rengi seçeneği sunuyoruz. Ancak bunlardan hiçbiri sizin için mükemmel değilse, geniş renk paletinden bir renk seçerek yatağı kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzla birlikte büyümesi için uygun yatak boyutunu seçmenize de yardımcı olacağız. İhtiyaç duyulursa, PLAY ranza modelini iki ayrı uyku katına ayırabilirsiniz.
Kül rengi PLAY ranza ile çocuklarınız için uyumlu bir alan yaratın
PLAY kaydıraklı ev yatak, çocuklarınızın odasını çocukluk hafızasında sonsuza dek kalacak güzel anlar biriktirmeye yardımcı olan gerçek bir masal alanına dönüştürecektir. PLAY yatağın benzersiz görünümü, çocuklara sıcaklık ve ev güvenliği hissi verir. Böyle bir ranza, her çocuğun hayalidir. Yatağa dahil olan kaydırak, miniklerin yağmurlu günlerde bile aktif oyun ve hareket için bir yer bulmasını sağlayacaktır. Odaları çocuk neşesiyle dolacak. Lano Meble olarak çocuklara güvenlik ve konfor sağlamaya önem veriyoruz, bu nedenle PLAY yatağın alt katı ayaksızdır – en küçük çocuklar için idealdir. Ek bariyer, düşmeye karşı daha da güvenli bir koruma sağlar. Yatak rengini kişiselleştirme imkanı, onu her alana kolayca uydurmanızı sağlar.

Lano Meble ile birlikte en güzel çocukluk anılarını yaratın ve ek kaydıraklı PLAY ranzayı seçin
Lano Meble'de çocuk yatakları üretirken, miniklerinizin odasının güvenle vakit geçirebilecekleri bir yer olması için sağlamlığa özel önem veriyoruz. PLAY ranza, güvenli, ekolojik ve dayanıklı çam ağacından yapılmıştır – her çocuk, hatta küçük alerji hastaları için bile tamamen güvenlidir. Ahşabı korumak için sertifikalı, toksik olmayan laklar ve boyalar kullanıyoruz, böylece minikleriniz yatağı endişe duymadan kullanabilir. PLAY kaydıraklı çocuk yatağı, minikleri kazara düşmelere karşı koruyan iki bariyerle donatılmıştır. Çocuklarınız için çocuğun yaşına uygun, doğru sertlikte bir yatak seçebilirsiniz. Çocuğunuzun odasında konforlu bir uyku ve uyumlu bir atmosfer sağlayan, Lano Meble'den güvenli ve işlevsel çocuk yataklarını keşfedin. Sağlamlığı ve kaliteyi seçin – çocuklarınız için masalsı bir dünya yaratın.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Son seçiminizden önce, yandaki çizimde belirtilen PLAY'in her bir boyutunu inceleyin ➔

Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Tür | Ranza |
| Maksimum yatak kalınlığı | 80 cm |
| Model | PLAY |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 2 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Renk | Kül grisi |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kaplama | Sertifikalı; çocuklar için güvenli; mat |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 80x180 |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | Her bir uyku alanı için 100 kg |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | Ürün dört paket halinde paketlenmiştir |
| Yatak genişliği | 87 cm |
| Latalı somya | Yatak Lata (Karyola latası) Montaj seti Montaj talimatı |
| Yatak yüksekliği | 175 cm |
| Ağırlık | 70 kg |
| Korkuluk | Teslimat kapsamına dahil Yatay Sabit |
| Merdiven | Vertikale Leiter |
| Çekmeceler | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | Evet |
| Montaj talimatı | EN 747, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Yatak (şilte) genişliği | 13 cm |
| Çekmece yatağı uzunluğu | Geçersiz lub Uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çift katlı ranzalar |
| Yatak boyutu | 80x180 |
| Yatak rengi | Kül |
| Çocuğun yaşı | Okul öncesi çocuklar (4-6 yaş) için yataklar |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12183, 10459, 13128, 10774, 13104, 10417, 10539, 10572, 13116 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
