Tarçın CONCEPT 90x180 Tek Kişilik Çocuk Karyolası Bariyerli Lano Möbel
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
CONCEPT'e aşık olmanız için nedenler:
- hasara karşı dayanıklıdırÇam ağacı dayanıklıdır, aşınmaya ve darbelere karşı dirençlidir.
- düzenlemelerdeki değişikliklere uyum sağlarÇocuğun değişen ihtiyaçlarına ve zevklerine kolayca uyarlanabilir.
- konforlu ve keyifli bir uyku sağlarBebek keyifli ve huzurlu bir uykunun tadını çıkarabilir.
- Kendine göre uyarlaBariyerin çeşitli varyantları mevcuttur.
- Güvenliğe önem verinAhşap bariyerleri, çocuğu uyurken ve oynarken korur.
- Güvenilirlik temeldirÇerçeve stabilite ve güvenlik sağlar.
Tarçın CONCEPT 90x180 park yatak-çocuk karyolası – tasarımıyla sizi şaşırtacak
CONCEPT park yatak-çocuk karyolasıminimalist düzenlemeler düşünülerekoluşturulmuş bir uykudur. Modern mekanlara mükemmel uyum sağlar, ancak sadece bununla sınırlı değildir. Evrensel karakteri sayesinde, kullanılan stilden bağımsız olarak her türlü düzenleme ile birleştirebilirsiniz.CONCEPT çocuk karyolasıher iç mekana uyan bir mobilyadır. Sade, göze batmayan tarzı, çocuk odasındaki düzeni düzenli olarak değiştirdiğinizde kesinlikle takdir edeceğiniz bir avantajdırçocuk odasında.CONCEPT park yatak-çocuk karyolasıAncak daha fazla avantajı var. İlk olarak,çok rahattır, ve çocuk hareketli bir günün ardından güvenle dinlenebilir.
Her gün daha fazla enerji mi? Tarçın CONCEPT 90x180 çocuk karyolası için uygun yatağı seçin
Konforlu ve sağlam CONCEPT çocuk karyolasıtemel budur. Bu, derin, sağlıklı ve yenileyici bir uykunun temelidir. Ancak bu yapbozda bir parça daha eksik. O dakonforlu ve çocuğun ihtiyaçlarına uygun şekilde seçilmişbir yataktır. Nasıl seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Şu sekmeye göz atın:HANGİ YATAĞI SEÇMELİYİMveyaBizimle iletişime geçin.CONCEPT çocuk karyolasınıbu kadar güvenli kılan nedir? Temeldeen yüksek kaliteli malzeme olan çam ağacıdır. Bu malzeme sayesinde yatak son derecesağlam ve stabildir. Aşınmalardan, darbelerden ve diğer günlük zorluklardan korkmaz. Doğru tasarımı sayesinde şundan emin olabilirsiniz:ahşap bariyerlersayesinde çocuk uyurken ve gün içinde oynarken tam koruma altındadır. Tümyatağın köşeleri yuvarlatılmıştır, bu da bebeğin hassas cildinin kazara tahriş olmasını önler.

Neşeli oyunlar ve konforlu dinlenme imkanı – tarçın CONCEPT çocuk karyolası
Busağlam CONCEPT çocuk karyolasınınyapısı, güvenli eğlence ve rahatlama sağlamak için tasarlanmıştır.Ahşap bariyerleryatağın etrafında tabiri caizsesessiz bir korumaoluşturur ve sürekli bebeğin güvenliğini gözetir. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir:Çerçeve, ahşap tahtalardan oluşur.CONCEPT çocuk karyolasısatın alın, tüm beklentilerinizi kesinlikle karşılayacaktır.

Merhaba, beni daha yakından tanı!
Nihai kararınızı vermeden önce, aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan CONCEPT'in tüm boyutlarını inceleyin ➔

Lano Möbel yataklarının fotoğrafları ve renkleri hakkında ek bilgiler
Yatakların fotoğrafları ve renkleri gerçeklikten biraz farklı olabilir. Bu durum, bilgisayarınızın veya başka bir cihazın monitör ayarlarından kaynaklanır. Gösterilen fotoğraflar yalnızca örneklendirme amaçlıdır.
Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | uygulanamaz |
| Tür | oyun parkı |
| Model | CONCEPT |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 1 |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | uygulanamaz |
| Renk | Tarçın |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | uygulanamaz |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş adı | Çam-Massivholz, Leim, farbloser Acryllack |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz, Leim |
| Boyut | 90x180 |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg |
| Yatak uzunluğu | 188 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 68 cm |
| Ağırlık | 33 kg |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Korkuluk | seçilebilir dikey korkuluk sete dahil |
| Paketleme | ürün iki paket halind |
| Merdiven | uygulanamaz |
| Çekmeceler | uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | uygulanamaz |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 180 cm |
| Montaj talimatı | EN 1725, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) genişliği | 90 cm |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Çekmece yatağı uzunluğu | uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çocuklar için oyun parkları |
| Yatak boyutu | 90x180 |
| Yatak rengi | Tarçın |
| Çocuğun yaşı | Çocuk yatakları (2 ve 3 yaş) |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12189, 10465, 13132, 10780, 13108, 10422, 10545, 10578, 13120 |
| additional Yatak bariyeri | 15569, 13314, 13315, 13316, 15367 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
