SOFENA 90x200 boyasız ahşap asma kat yatak, modüler kanepe, bej kumaş, poso 38 Lano Möbel
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Teknik veriler
| Tür | ranza |
| Çekmece yatağı genişliği | uygulanamaz |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Model | SOFENA |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 2 |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | uygulanamaz |
| Renk | Verniksiz ahşap |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş adı | poso 38 |
| Kumaş temizliği ve bakımı | yumuşak döşeme bakım ürünleri kullanarak; düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve ütülenebilir; ağartıcı kullanmayınız |
| Boyut | uygulanamaz |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Kumaş aşınma direnci – Martindale Testi | 35 000 devir |
| Yatak uzunluğu | 208 |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak genişliği | 96/194 |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 169,5 cm |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Ağırlık | kişiselleştirme |
| Paketleme | ürün üç paket halinde |
| Korkuluk | üst güvenlik korkuluğu yüksekliği: 25 cm |
| Merdiven | çıkarılabilir |
| Çekmeceler | uygulanamaz |
| Kumaş rengi | bej |
| Kumaş gramajı | 380 g/m² ± % |
| Çekmece malzemesi | uygulanamaz |
| Kumaş içeriği | 100% poliester |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| Kumaş türü | velur |
| İkiye ayrılabilme özelliği | uygulanamaz |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 200 |
| Yatak (şilte) genişliği | 90 |
| Sertifikalar | PN-EN 747-1 +A1:2015-08PN-EN 12520:2016-02PN-EN 16139:2013-07 |
| Çekmece yatağı uzunluğu | uygulanamaz |
| Çocuğun yaşı | Gençlik yatakları (11-19 yaş arası) |
| Kargo süresi | 7-28 gün |
