ZOYA 90x200 Tek Kişilik Çocuk Karyolası - Bitter Çikolata | Lano Mobilya
Kampanya şu tarihe kadar devam ediyor: 13 Mayıs 2026
mmz_ürün-ek-bilgileri-1
mmz_ürün-ek-bilgileri-3
mmz_ürün-ek-bilgileri-2
mmz_ürün-ek-bilgileri-4
Tanım
Çocuğunuzun odasına hem şıklık hem de huzurlu bir uyku alanı katın! ZOYA 90x200 tek kişilik çocuk karyolası, Lano Mobilya kalitesiyle modern tasarımı ve dayanıklılığı bir araya getiriyor. Derin bitter çikolata rengi, odanın dekorasyonuna sofistike bir dokunuş katar.
- Model: ZOYA
- Boyut: 90x200 cm
- Renk: Bitter Çikolata
- Marka: Lano Mobilya
- Sağlam yapısı ile güvenli kullanım sağlar.
- Modern ve minimalist tasarımıyla her odaya uyum sağlar.
Lano Mobilya'nın özenle hazırladığı ZOYA serisi, çocukların sağlıklı ve güvenli bir uyku çekmesi için en kaliteli malzemelerden üretilmiştir.
Teknik veriler
| Çekmece yatağı genişliği | uygulanamaz |
| Tür | tek katlı yatak |
| Model | ZOYA |
| Maksimum yatak kalınlığı | 13 cm |
| Kişi sayısı | 1 |
| Maksimum üst yatak kalınlığı | uygulanamaz |
| Renk | Bitter çikolata |
| Maksimum çekmece yatağı kalınlığı | uygulanamaz |
| Kaplama | sertifikalı, çocuklar için güvenli, yarı mat |
| Kumaş adı | Masif çam ağacı Tutkal Renksiz akrilik vernik |
| Kumaş temizliği ve bakımı | Çam-Massivholz; Leim |
| Boyut | 90x200 |
| Kumaş sertifikaları | Temiz, hafif nemli bir bezle silin; temiz ve kuru bir bezle kurulayın |
| Taşıma kapasitesi | 100 kg na każdy pokład snu |
| Yatak uzunluğu | 208 cm |
| Çerçeve | çam ağacı, tutkal, su bazlı boya |
| Yatak genişliği | 97 cm |
| Latalı somya | FLEX huş ağacı |
| Yatak yüksekliği | 45 cm |
| Ağırlık | 25 kg |
| Bakım | temiz, nemli bir bezle silin; temiz, kuru bir bezle kurulayın |
| Korkuluk | sabit dikey korkuluk sete dahil |
| Paketleme | ürün tek paket halinde |
| Merdiven | uygulanamaz |
| Çekmeceler | uygulanamaz |
| Çekmece malzemesi | uygulanamaz |
| Yerden yükseklik artışı | uygulanamaz |
| İkiye ayrılabilme özelliği | uygulanamaz |
| Yatak (şilte) uzunluğu | 200 cm |
| Montaj talimatı | EN 1725, REACH, FSC, Güvenlik Beyanı |
| Yatak (şilte) genişliği | 90 cm |
| Fiyata dahil olanlar | yatak, yatak latası, montaj seti, montaj talimatı |
| Çekmece yatağı uzunluğu | uygulanamaz |
| Yatak tipi | Çocuklar için oyun parkları |
| Yatak boyutu | 90x200 |
| Yatak rengi | Bitter çikolata |
| Çocuğun yaşı | Bebek yatakları |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12191, 10467, 13134, 10782, 13110, 3763, 10547, 10580, 13122 |
| Kargo süresi | 9-16 gün |
